betclic

Juventus chce piłkarza Liverpoolu?

Ostatnia aktualizacja: 14/08/15 11:47, Komentarzy: 0

0
0
Fot. feelphoto / Shutterstock.com

Juventus wciąż poszukuje wzmocnień przed sezonie 2015/2016. Według najnowszych informacji napływających z Wysp Brytyjskich mistrz Włoch bardzo poważnie rozważa zakontraktowanie defensywnego pomocnika Liverpoolu Lucasa.

Spekuluje się, iż doświadczony Brazylijczyk jest w kręgu zainteresowań opiekuna "Starej Damy" Massimiliano Allegriego. Oprócz Juve zainteresowany pozyskaniem wychowanka Gremio, który do drużyny z miasta Beatlesów przeniósł się w lecie 2007 roku, jest także między innymi Inter Mediolan, który bardzo szumnie zapowiada walkę o miejsce gwarantujące start w następnej edycji Ligi Mistrzów.

Odejście Lucasa Leivy z ekipy z czerwonej części Merseyside jest już niemal przesądzone. 42-letni opiekun The Reds, Brendan Rodgers nie tylko pominął 28-latka przy ustalania składu na mecz ze Stoke City w ramach 1. kolejki Barclays Premier League, ale także według najnowszych informacji poróżnił się z zawodnikiem.

W poprzednim sezonie 22-krotny reprezentant Canarinhos rozegrał we wszystkich możliwych rozgrywkach trzydzieści dwa spotkania. Nie zdobył on żadnej bramki oraz nie zaliczył ani jednej asysty.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela