Juventus pewnie pokonał Real Madryt! Gol Viniciusa nie pomógł "Królewskim" [WIDEO]

Twitter screen
Czołowe europejskie kluby kontynuują swoje tournee po Stanach Zjednoczonych, a w jednym z kolejnych spotkań Juventus wygrał z Realem Madryt 3:1.
Mecz “Królewskich” ze “Starą Damą” został rozegrany na stadionie w Orlando, a na trybunach pojawiło się ponad 60 tysięcy kibiców, którzy byli świadkami bardzo ciekawej rywalizacji.
Już w pierwszej minucie na prowadzenie wyszedł Juventus, który przeprowadził składną akcję. Weston McKennie uderzył jeszcze tylko w słupek, ale przy dobitce nie pomylił się Moise Kean.
Niedługo później było już 2:0. Tym razem na listę strzelców wpisał się grający na ojczystej ziemi Timothy Weah, który wykorzystał dogranie…. rodaka, wspomnianego McKenniego.
Real nie miał jednak zamiaru składać broni i jeszcze przed przerwą zmniejszył straty. Po asyście Toniego Kroosa sposób na pokonanie Wojciecha Szczęsnego znalazł Vinicius Junior.
W przerwie i niedługo po rozpoczęciu drugiej połowy w obu drużynach doszło do wielu zmian. Na boisku pojawił się m.in. Arkadiusz Milik, natomiast opuścił je grający w pierwszym składzie Szczęsny.
Na kolejnego, ostatniego już gola w tym meczu kibice czekali aż do piątej minuty doliczonego czasu gry. Kropkę nad “i” postawił Dusan Vlahović.