Juventus pokonał Empoli. Świetne interwencje Skorupskiego! [VIDEO]

Ostatnia aktualizacja: 02/10/16 14:54, Komentarzy: 3

0
3

Juventus FC pokonał bez większych problemów na wyjeździe Empoli FC 3:0 (0:0) w spotkaniu 7. kolejki włoskiej ekstraklasy. Warto zaznaczyć, że cały mecz w szeregach gospodarzy zaliczył reprezentant Polski, Łukasz Skorupski.

Bramki dla Starej Damy strzelali odpowiednio w 65. minucie rywalizacji Paulo Dybala oraz Gonzalo Higuain, który dwa razy wpakował futbolówkę do siatki rywala. Na listę strzelców były gracz SSC Napoli wpisywał się w 67. oraz 70. minucie.

Skorupski nie zawinił przy straconych golach. W kilku sytuacjach popisał się za to fenomenalnymi interwencjami. W doskonałym stylu obronił m.in. strzał Juana Cuadrado.

Empoli FC po siedmiu seriach gier plasuje się na przedostatnim miejscu w ligowej tabeli. Z kolei drużyna Massimiliano Allegriego na tym etapie rozgrywek zajmuje pierwszą lokatę. Czerwoną latarnią ligi jest w tym momencie FC Crotone.