betclic

"Juventus - Napoli to mecz o mistrzostwo Włoch"

Ostatnia aktualizacja: 11/02/16 07:32, Komentarzy: 1

0
1
Fot. Paolo Bona / Shutterstock.com

W sobotę mecz na szczycie Serie A - Juventus zagra z Napoli. Dino Zoff twierdzi, że to kluczowy moment sezonu.

Po 24 kolejkach w tabeli prowadzi Napoli. Juventus, który wygrał aż czternaście meczów z rzędu, traci do niego dwa punkty. Legendarny włoski bramkarz jest przekonany, że zwycięzca sobotniego meczu dostanie dodatkowego wiatru w żagle.

- Juventus - Napoli to mecz o mistrzostwo Włoch. Nawet jeśli bezpośrednio nie przesądzi o losach tytułu, to zwycięzca dostanie pozytywny impuls - uważa Zoff.

- To dwie najlepiej grające drużyny we Włoszech.  Mówiąc o zawodnikach nie można się ograniczać tylko do Gonzalo Higuaina z Napoli. Juventus ma przecież Paulo Dybalę i innych świetnych zawodników. Jeśli chodzi o bramkarzy, to Reina jest bardzo dobry. Ma świetną osobowość i robi różnicę w Napoli. Z drugiej strony Buffon to zawsze... Buffon - ocenia mistrz świata z 1982 roku.

Zoff jako trener zdobył z reprezentacją Włoch srebrny medal mistrzostw Europy w 2000 roku. Teraz wierzy, że na sukces stać również drużynę Antonio Contego.

- Jestem przekonany, że Italia może rozegrać świetne mistrzostwa Europy. O wygraną w tym turnieju będzie jednak bardzo trudno - komentuje Zoff.
Źródło: fourfourtwo.com
Dodaj komentarz
Solidny ligowiec
Piterek_13
Zarejestrowany od: 912 dni
Ilość komentarzy: 1945
Oceny: +8154
Kibicuje:
Juventus Turyn Górnik Zabrze Polska Real Madryt
11.02.2016 / 21:58:39
Forza Juve! Oby kolejna wygrana z rzędu ;)

Tabela