betclic

Kadar i Burić nie zagrają z Piastem Gliwice?

Ostatnia aktualizacja: 27/08/16 17:09, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Tomasz Bidermann/Shutterstock

Pod znakiem zapytania stoi występ w niedzielnym meczu z Piastem Gliwice Tamasa Kadara. Węgierski obrońca poznańskiego Lecha w tygodniu poprzedzającym to spotkanie zmagał się z urazem stawu skokowego.

- W sobotę będziemy wiedzieli czy jest wstanie wystąpić z Piastem - tłumaczy trener Kolejorza cytowany przez lechpoznan.pl.- Jeśli chodzi o transfer, to czytałem, że podobno wyjeżdża. Prawda jest taka, że nigdzie nie był negocjować kontraktu. To prawda, że nie trenował, ale dlatego, że miał drobny uraz - dodaje.

Walkę z czasem prowadzi też Jasmin Burić. Bośniacki bramkarz ze względu na uraz ręki nie pojechał z drużyną do Niecieczy. W tym tygodniu trenował z zespołem, ale nie na pełnych obciążeniach. - Jest z nim coraz lepiej. Być może będzie gotowy do meczu. To jednak końcówka tego urazu, on wraca do zdrowia - zaznacza Jan Urban.

W spotkaniu z Piastem nie będzie mógł skorzystać z usług Kamila Jóźwiaka i Nickiego Bille. Ten pierwszy ma problem z łokciem, natomiast drugi z pachwiną. - Nie da rady trenować. Ma problemy, jest z fizjoterapeutami. Pojedzie na konsultację zagraniczną, bo chcemy poznać opinię innego lekarza - podsumowuje były opiekun m.in. warszawskiej Legii.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela