betclic

Kamil Jóźwiak: Mam wiele pracy przed sobą

Ostatnia aktualizacja: 17/05/16 19:03, Komentarzy: 0

0
0
Fot. asinfo

- Wiem, że muszę nad wieloma sprawami pracować. Czasami przesadzam z przetrzymaniem piłki. Mam wiele pracy przed sobą - przyznał w swoim ostatnim wywiadzie zawodnik Lecha Poznań, Kamil Jóźwiak.

W zakończonym nie tak dawno sezonie ligowym 18-latek, który ma już za sobą występy w młodzieżowych reprezentacjach Polski, rozegrał dziesięć meczów, w tym trzy od pierwszej do ostatniej minuty. Strzelił w nich jednego gola oraz zanotował jedną asystę. 

- Wiem, że wynik w meczu z Ruchem nie poprawia obrazu naszej gry. Nie udało się nam zagrać na miarę oczekiwań. Cieszę się jednak z tego, że chociaż ten mecz był udany. To jakiś prognostyk na przyszłość - powiedział młody gracz, cytowany przez "lechpoznan.pl".

- Okrzyki, które usłyszałem dodały mi skrzydeł. Pierwszy raz mogłem je usłyszeć. To było spełnienie moich marzeń. Bardzo się cieszę - kontynuował. - Coś się kończy, coś zaczyna. Wiem ile Krzysztof zrobił dla Lecha. Należała mu się ta bramka. Cieszę się, że udało się ja zdobyć - zaznaczył.

- Mam nadzieję, że w kolejnym sezonie będzie jeszcze lepiej. Wiem, że muszę nad wieloma sprawami pracować. Czasami przesadzam z przetrzymaniem piłki. Mam wiele pracy przed sobą - dodał niezwykle utalentowany piłkarz.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela