betclic

Kamil Jóźwiak: Wierzę w mistrzostwo dla Lecha

Ostatnia aktualizacja: 15/04/16 13:07, Komentarzy: 0

0
0
Fot. asinfo

Skrzydłowy Lecha Poznań, Kamil Jóźwiak przyznał w swoim ostatnim wywiadzie, że jego zespół nie stracił wiary w zdobycie tytułu mistrza Polski.

W 31. kolejce Ekstraklasy "Kolejorz" zmierzy się na wyjeździe z Legią Warszawa.
- Skupiamy się na każdym kolejnym meczu. Wiara w mistrzostwo będzie do końca. Najbliższy mecz chcemy wygrać. Przegrana w piątek oddali nas od tytułu, ale zwycięstwo da nam szanse na jego zdobycie - powiedział 17-latek, cytowany przez oficjalną klubową stronę internetową.

W ostatnim starciu pomiędzy tymi klubami lepszy był klub ze stolicy Polski. Podopieczni Stanisława Czerczesowa wygrali wówczas 2:0 po dwóch bramkach Nemanji Nikolicia. - Nie szukamy wymówek. Staraliśmy się zrobić wszystko. Początek meczu był dobry w naszym wykonaniu, później było gorzej. Chcemy, żeby teraz wyglądało to inaczej - dodał.

- Trybuny będą przeciwko nam, cała otoczka też. To będzie trudny mecz i takiego się spodziewamy. Grają dwie bardzo mocne drużyny. Mecze z Legią zawsze wyzwalają dużo emocji. Wierzymy, że możemy wygrać. Grałem z Legią w Poznaniu, wiem jak to wygląda i jestem gotowy na to spotkanie - kontynuował.

- Staram się każdego dnia udowadniać, że zasługuje na miejsce w zespole. Dostałem już trochę szans gry i cieszę się z każdej z nich. Z każdym dniem czuje się coraz lepiej w drużynie
- zakończył.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela