betclic

Kamil Mazek: Zasługujemy na grupę mistrzowską

Ostatnia aktualizacja: 09/04/16 12:25, Komentarzy: 0

0
0
Fot. MediaPictures.pl / Shutterstock.com

Kamil Mazek przed sobotnim spotkaniem Ruchu Chorzów z Lechią w Gdańsku zachowuje optymizm i mobilizuje swoich kolegów do walki o miejsce w grupie mistrzowskiej.

- Z całą pewnością czeka nas ciężki mecz. Wszyscy mamy świadomość, że w Gdańsku musimy zapunktować. Każdy o tym cały czas myśli i każdy da z siebie sto procent - zapowiada Mazek w rozmowie z oficjalną stroną Lechii.

- Nie wyobrażamy sobie, żeby nas w tej ósemce zabrakło. Wiemy, że wiele klubów o nią walczy, ale my patrzymy głównie na siebie. Prezentujemy futbol ciekawy dla oka i zasługujemy na grupę mistrzowską. poziomem gry pasujemy do góry tabeli - kontynuował rozgrywający "Niebieskich", doceniający potencjał najbliższego rywala.

- Lechia to nie jest łatwy rywal tym bardziej, kiedy gra u siebie. Ostatnie wyniki nie były dla nich tak dobre jak ich gra. Jedziemy na ciężki teren, gdzie czeka nas mecz z trudnym rywalem - stwierdził zawodnik Ruchu, który będzie musiał w Gdańsku radzić sobie bez Mariusza Stępińskiego i Michała Koja.

- Każdy zawodnik będzie chciał wykorzystać szansę. Myślę, że ktokolwiek zagra na tych pozycjach to da z siebie wszystko i udowodni swoją przydatność dla drużyny
- podsumował Mazek.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela