betclic

Kamiński: Jeśli będę mógł, to w przyszłości wrócę do Lecha

Ostatnia aktualizacja: 26/05/16 20:55, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Tomasz Bidermann/Shutterstock

- Jeżeli będę mógł, to chętnie w przyszłości wrócę do Lecha. Poznań jest dla mnie jak drugi dom - mówi Marcin Kamiński o swojej grze w Kolejorzu. 24-latek opowiedział przed kamerą LechTV o jedenastu latach, które spędził w stolicy Wielkopolski.

Kamiński do Kolejorza trafił w wieku 13 lat i z drużyną zdobył Puchar i Superpuchar Polski, a także dwukrotnie triumfował w Ekstraklasie. - Poznań zapamiętam z wielu momentów. Spędziłem tutaj jedenaście lat i czuję się tutaj jak w domu, wiele tutaj przeżyłem - przyznaje stoper cytowany przez oficjalną witrynę zespołu. - Co zapamiętam? Przede wszystkim Stary Rynek. To jak wyglądał za dnia, a jak wyglądał po zdobyciu obu mistrzostw przez Lecha.

"Kamyk" przez jedenaście sezonów reprezentował barwy poznańskiej ekipy, w sumie zagrał w 208 spotkaniach. - Zaczynałem jako napastnik i to była moja nominalna pozycja w Koninie i w kadrze Wielkopolski. W tamtym czasie zdobywałem dużo bramek i wiedziałem, że to jest miejsce dla mnie - przekonuje Kamiński - Do Lecha przyszedłem już jednak jako lewy pomocnik, a jak trafiłem do trenera Rumaka, ten od razu mi powiedział, że jeżeli chcę coś osiągnąć to pozycja środkowego obrońcy będzie dla mnie. Na początku nie byłem szczęśliwy, ale współpraca z trenerem Łukasikem dużo mi dała - przekonuje 24-latek.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela