betclic

Kamiński: Liczą się wyniki, a nie jubileusze

Ostatnia aktualizacja: 05/04/16 16:31, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Tomasz Bidermann/Shutterstock

- Musimy pokazać, że potrafimy wrócić do naszej silnej strony przed spotkaniem z Zagłębiem, czyli koncentracji i dobrego ustawienia - mówi w rozmowie z oficjalną stroną mistrzów Polski Marcin Kamiński. Jeśli obrońca zagra we wtorek, zaliczy 200 mecz w barwach Kolejorza.

Po raz pierwszy w koszulce Lecha "Kamyk" wystąpił w Pucharze Polski. We wrześniu 2009 roku pojawił się na boisku na ostatnie dziewięć minut w spotkaniu ze Stalą Stalowa Wola. Dwa miesiące później zadebiutował w lidze. 

- Minęło już sporo czasu od mojego debiutu. Cieszę się, że mogłem zagrać tyle spotkań w Lechu. To na pewno rzecz, którą zapamiętam do końca życia. Prawie 200 meczów w Lechu dodaje mi dużo pewności siebie - zaznacza Kamiński. - W tym momencie to jednak nie jest najważniejsze. Liczą się wyniki, a nie jubileusze - dodaje.

Szczególnie wtorkowe starcie jest bardzo istotne dla losów Kolejorza. Po pierwszym spotkaniu prowadzą w rywalizacji z Zagłębiem Sosnowiec 1:0. W rewanżu rozstrzygnie się kwestia awansu do finału. - To będzie bardzo trudne spotkanie. Nikt nie będzie odpuszczał. Nie możemy dopuścić do sytuacji, w której ten mecz wymknie się nam spod kontroli - podsumowuje swoją wypowiedź.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela