betclic

Kamiński: Możemy wrócić do walki o mistrzostwo

Ostatnia aktualizacja: 08/01/16 15:45, Komentarzy: 1

0
1
Fot. MediaPictures.pl / Shutterstock.com

- W minionym roku mieliśmy trudny okres. Długi nie potrafiliśmy wygrać i to nas bolało. Pokazaliśmy jednak, że mamy charakter - mówi obrońca Lecha Marcin Kamiński w rozmowie z oficjalną witryną Kolejorza.

Lech po zdobyciu mistrzostwa Polski efektownie rozpoczął nowy sezon i wygrał mecz o Superpuchar Polski z Legią. Awansował też do fazy grupowej Ligi Europy, ale nie najlepiej wiodło mu się na krajowym podwórku.
- Właśnie dlatego gra w pucharach nie była takim świętem, jak pięć lat temu. Wtedy atmosfera była specjalna. Najważniejsze jednak, że się przebudziliśmy w lidze - zaznacza 23-letni stoper.

- Nie zawiodłem się na tych, na których wsparcie liczyłem. Wiem, że w tym trudnym momencie byli ze mną. To czas kiedy można poznać ludzi i oddzielić tych, którzy klepią po zwycięstwach, od tych, którzy wspierają cały czas - podkreśla Kamiński, który liczy na to, że w obecnym roku Lech nie znajdzie się w takiej trudnej sytuacji.

Mimo tego, że Lech traci do lidera siedemnaście punktów, to piłkarze mistrza Polski wciąż wierzą w walkę o obronę tytułu. - Skoro wydostaliśmy się z dołka, to mamy nadzieję i musimy ją mieć, że to nam się uda. Jeśli nadal będziemy skuteczni, będziemy punktowali, to do tej walki możemy wrócić. Nie musimy się bać tych słów - zaznacza obrońca, który indywidualnie liczy na udaną w swoim wykonaniu rundę. - Najważniejsze, żeby nie było wahań formy. To się mi zdarzało, tak jak słabsze mecze. Wiem, że mogę więcej, mam rezerwy i rzeczy, które mogą poprawić - dodaje
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Senior
MichałPL
Zarejestrowany od: 509 dni
Ilość komentarzy: 559
Oceny: +4039
Kibicuje:
RSC Anderlecht Arsenal Londyn Liverpool FC Wolverhampton Leicester City FC AFC Bournemouth Hull City Swansea City AFC Olympique Lyon AS Monaco
08.01.2016 / 18:19:50
Lech ma bardzo trudne zadanie ale właściwie wykonalne.

Tabela