betclic

Kamiński: Rotacja to nie problem Lecha

Ostatnia aktualizacja: 01/11/15 09:02, Komentarzy: 0

0
0
Fot. ASInfo

Lech zremisował we Wrocławiu ze Śląskiem i ma coraz mniejsze szanse na awans do czołowej ósemki. Rozczarowania po spotkaniu nie krył defensor Kolejorza, Marcin Kamiński, cytowany przez lechpoznan.pl.

- Każdy zdaje sobie sprawę, że nie wyglądało to dobrze w pierwszej części. Graliśmy bardzo wolno i Śląsk nie miał problemu z tym, by dobrze likwidować nasze ataki. Przy golu ciężko było się przed tym wybronić, zrobić coś więcej. Jasiu sparował piłkę, a rywal dobiegł i od razu uderzył. Na pewno źle się zachowaliśmy. W przerwie powiedzieliśmy, że musimy robić to, w czym wiemy, że jesteśmy dobrzy. Wiara cały czas była i trener powtarzał, że nie możemy przestać i dalej próbować, tylko robić to wiele szybciej - mówił po spotkaniu obrońca mistrzów Polski.

- Patrząc na to, jak wszystko wygląda, rotacja nie jest problemem, radzimy sobie z tym bardzo dobrze. Każdy czuje i jest przygotowany, że może wyjść w kolejnym spotkaniu. To daje dużo drużynie, bo każdy wie, że dostanie szansę, tylko trzeba ją wykorzystać i udowodnić, że się na nią zasłużyło - zakończył.

Kolejny mecz ligowy lechici zagrają w przyszłą niedzielę. Rywalem będzie Górnik Łęczna.

Źródło: lechpoznan.pl
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela