betclic

Kane: Chciałem pokazać, że moja dobra gra nie była przypadkiem

Ostatnia aktualizacja: 20/04/16 07:48, Komentarzy: 0

0
0
Fot. CHEN WS / Shutterstock.com

Harry Kane w kolejnym sezonie jest jedną z największych gwiazd Premier League. Napastnik Tottenhamu nie ukrywa, że chciał udowodnić niedowiarkom, że jego dobra forma w poprzednich rozgrywkach nie była przypadkiem.

Przed rozpoczęciem sezonu wielu obserwatorów zastanawiało się, czy Kane ustabilizuje formę na wysokim poziomie, czy będzie tylko sensacją jednego sezonu.

- Takie głosy tylko mnie zmobilizowały, żeby pokazać wszystkim, że moja dobra gra nie była przypadkiem. Chcę strzelać więcej goli, stwarzać szanse kolegom z drużyny i grać jak najlepiej - podkreśla Kane.

Tottenham wciąż wierzy, że może zdobyć mistrzostwo Anglii. Na cztery kolejki przed końcem sezonu traci do Leicester pięć punktów.

- Wszystko co możemy zrobić, to utrzymać się w wysokiej formie. Musimy wygrać wszystkie mecze do końca sezonu. Leicester ma trudny terminarz i może pogubić punkty - ma nadzieję Kane.

Kane w tym sezonie wystąpił w 46 meczach Tottenhamu we wszystkich rozgrywkach. Strzelił w nich 27 goli i zaliczył 2 asysty.
Źródło: fourfourtwo.com
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela