Kanonierzy miażdżą w hicie Premier League! Fatalne błędy defensywy Chelsea i kapitalne gole Arsenalu [VIDEO]

Ostatnia aktualizacja: 24/09/16 20:20, Komentarzy: 37

55
37

Arsenal pewnie pokonał Chelsea 3:0 na własnym stadionie w hitowym starciu szóstej kolejki Premier League.

Strzelanie na The Emirates zaczął Alexis Sanchez, który w 11 minucie wykorzystał fatalny błąd Gary'ego Cahilla. Angielski obrońca zbyt słabo wycofał piłkę do Thibauta Courtoisa, dopadł do niej Chilijczyk i w sytuacji sam na sam nie dał szans na skuteczną interwencję golkiperowi "The Blues".

Trzy minuty później gospodarze przeprowadzili fantastyczną akcję zespołową. Wymienili między sobą kilka szybkich podań, aż piłka trafiła pod nogi Theo Walcotta, który umieścił ją w pustej bramce. Defensywa gości mogła się tylko przyglądać.

Tuż przed przerwą zawodników Antonio Conte dobił Mesut Oezil. "Kanonierzy" przeprowadzili zabójczą kontrę. Reprezentant Niemiec wyszedł z piłką z własnej połowy, popędził z nią pod bramkę rywali, zagrał do Alexisa Sancheza, ten mu za moment odegrał z powrotem i pomocnik Arsenalu kapitalnym uderzeniem pokonał bezradnego Courtoisa.

W drugiej połowie "The Blues" próbowali odrabiać straty, lecz byli zupełnie bezradni. Gospodarze z kolei kontrolowali przebieg spotkania i mogli wynik nawet jeszcze podwyższyć. Więcej bramek już jednak nie zobaczyliśmy i Arsenal ostatecznie wysoko pokonał Chelsea na własnym stadionie.

Po porażce zespół Antonio Conte spadł na ósme miejsce w tabeli - 10 punktów. W przyszłej kolejce zmierzy się z Hull City na wyjeździe. "Kanonierzy" z kolei z trzynastoma punktami wskoczyli na trzecią pozycję. Za tydzień pojadą do Burnley.
25.09.2016 / 20:04:33
Brawo Wenger! uwielbiam cie! przybiłeś gwózdz do wywalenia conte z czelsa. Powtórzy droge Mou.
luNq69
Zarejestrowany od: 627 dni
Ilość komentarzy: 3638
Oceny: +18327
Liverpool FC Napoli Wisła Kraków Polska Sevilla Termalica Nieciecza
25.09.2016 / 14:47:35
chelsea nie mogla sie pozbierac w pierwszej polowie ...
mateo89
Zarejestrowany od: 124 dni
Ilość komentarzy: 1502
Oceny: +9447
Borussia Dortmund Niemcy Juventus Turyn Polska Real Madryt
25.09.2016 / 10:39:54
W Chelsea nadal trwa przebudowa skladu i zmiana taktyki przez Conte, a Arsenal w swietnej dyspozji i zwyczajnie po prostu to wykorzystal, nie zaprzeczalnie byli lepsi.
shotek
Zarejestrowany od: 195 dni
Ilość komentarzy: 589
Oceny: +4287
Legia Warszawa
25.09.2016 / 10:28:23
Chociaż nie jestem fanem angielskich klubów to bardziej liczyłem na Arsenal nie miałem okazji by obejrzeć tego meczu to taki wynik i tak robi wrażenie brawo Arsenal.
Delfinek
Zarejestrowany od: 331 dni
Ilość komentarzy: 1097
Oceny: -4956
Brazylia Chelsea Londyn Anglia Olympique Marsylia Bayern Monachium AC Milan Lech Poznań Cracovia Arka Gdynia Porto
25.09.2016 / 09:03:26
Nie dawno gadaliście Wenger out a teraz jak wygrał "w końcu" z Chelsea to teraz Wenger dobry. Chelsea wiecznie nie będzie wygrywać z Arsenalem. Przyszedł nowy trener musi poukładać. Wenger dał lekcje Conte. Witamy w PL a nie w Serie A. Sezon jest długi nie zapominajmy. Oczywiście Arsenal zasłużył na wygraną i im gratuluje.
Oceny: +14194
Arsenal Londyn Liverpool FC Bayern Monachium AC Milan Napoli Wisła Kraków Polska Real Madryt
25.09.2016 / 06:04:21
Szczerze myslalem ze City po ostatnim meczu cos zrobi z obrona :| brawo ARSENAL !
25.09.2016 / 05:05:38
Arsenal złapał falę falę w tym meczu niczym surfer. Bravo!
szymek10_94
Zarejestrowany od: 272 dni
Ilość komentarzy: 11
Oceny: +121
Arsenal Londyn
25.09.2016 / 00:44:24
Po prostu piękny mecz w wykonaniu Kanonierów! Nie szło się napatrzeć, oby tak dalej Panowie jedziemy po majstra!!
emkamalins
Zarejestrowany od: 230 dni
Ilość komentarzy: 74
Oceny: +685
24.09.2016 / 23:31:48
Swietny mecz Arsenalu,szkoda ze nie graja z takim zaangażowaniem w kazdym meczu...Ale trzeba zanzaczyc ze Conte zachowal sie profesionalnie nie zwalajac winy za porazke na sedziego lub na zlyn stan murwawy itd.jak robil i robi to the stupid one ;) Come on Arsenal !! :)
Bergkamp80
Zarejestrowany od: 427 dni
Ilość komentarzy: 303
Oceny: +1189
24.09.2016 / 21:56:19
Szok, niedowierzanie a jednocześnie nieopisana radość:::))))
Oceny: +2968
Olympique Lyon Inter Mediolan Wisła Kraków Lech Poznań Polska Olimpia Elbląg Termalica Nieciecza
24.09.2016 / 21:09:22
Idioci, nie fani Chelsea minusowali tych co mówili ze Arsenal wygra, bo wierzyli ze 8 miejsce pokona wicelidera poprzedniego sezonu. Musi być im łyso i nie mowie to z obrazy
24.09.2016 / 20:40:08
Bardzo przyjemny mecz do oglądania dla kibica Arsenalu. Miłego wieczoru Panowie :)
bytom1920
Zarejestrowany od: 1385 dni
Ilość komentarzy: 1001
Oceny: -96
CA Boca Juniors Argentyna Zagłębie Lubin Arka Gdynia Polska FC Barcelona Odra Opole Polonia Bytom
24.09.2016 / 20:39:27
/ -28
Co wy z tym miażdzeniem? Jak przeczytałem nagłówek ten i meczu United ,myślałem że 6-7:0 było ,a tu 3:0 i 4:1.Czyli wysoka wygrana ,a nie miażdzenie.Zmiażdżyć to można kogoś jak się przynajmniej manitę zrobi ,czyli wygrać 5:0.
zx
Zarejestrowany od: 418 dni
Ilość komentarzy: 181
Oceny: +2972
24.09.2016 / 20:47:31
Gdybyś oglądał mecz, to wiedziałbyś że Chelsea nie istniała. W obronie dramat i tragedia ale w ataku niewiele lepiej. Arsenal dominował od początku do końca i ani razu nie byli zagrożeni. Chelsea została zmiażdżona w każdym aspekcie i nie mam na myśli suchych statystyk, bo o dziwo Chelsea miała większe posiadanie piłki.
Yave
Zarejestrowany od: 769 dni
Ilość komentarzy: 41
Oceny: +691
Chile Arsenal Londyn Francja Niemcy Polska Walia
24.09.2016 / 20:44:53
Jak oglądałeś mecz to widziałeś, że to było zmiażdżenie, Chelsea przegrała ten mecz w każdym aspekcie, popełniała tragiczne błędy w obronie, była nieporadna w ataku, a Arsenal na początku drugiej połowy bezlitośnie się z nią bawił; także tak tak wyglądające 3-0 w debrach to zdecydowanie "zmiażdżenie" jest
Yave
Oceny: +691
24.09.2016 / 20:39:08
To dobry dzień, by być Kanonierem! Dawno tak dobrego meczu nie oglądałem w wykonaniu ekipy Wengera, ale duża też w tym zasługa fatalnej Chelsea, która pozwoliła Arsenalowi na wyśmienitą zabawę piłką (co dla kibica jest akurat dobre, bo i bramki i akcje piękne)
24.09.2016 / 20:30:39
Tak to jest jak cale zycie trenowalo sie zespol, ktory miazdzyl wlasna lige. Conte musi sie jeszcze uczyc - nie ma obecnie lepszej ligi do nauki.
tygrys2222
Oceny: +161
24.09.2016 / 20:30:38
Arsenal w formie oby tak dalej !!! dawno nie było tak wysokiego zwyciestwa nad Chelsea .
Rob8s
Zarejestrowany od: 325 dni
Ilość komentarzy: 273
Oceny: +851
Chelsea Londyn AS Roma Benfica Lizbona Valencia
24.09.2016 / 20:26:21
obrona Chelsea oraz Conte potwierdzili dziś, że mecz z Liverpoolem to nie był przypadek. Jak tak dalej pójdzie to powtórzenie 10 miejsca z zeszłego sezonu będzie trudne. W tej chwili Chelsea to zespół bez jaj, zero agresji w grze. Nie ma wiodącej postaci, która by szarpnęła grę (jedynie Diego walczy, ale to za mało). Conte znów niezrozumiałe zmiany. Trzeba zmienić ustawienie bo ten zespół strasznie się męczy w 4-2-3-1. Gratulacje dla Arsenalu, był dziś kilka klas lepszy.