Kapitalny Grosicki! Wszedł z ławki, strzelił dwa gole i zapewnił Rennes wygraną [VIDEO]

MediaPictures.pl/Shutterstock
Rennes pokonało na wyjeździe Nantes 2:1 w dziesiątej kolejce Ligue 1. Dwie bramki w tym spotkaniu zdobył Kamil Grosicki.

W pierwszej połowie na prowadzenie wyszli gospodarze. W 42 minucie zawodnicy Nantes wyprowadzili świetny kontratak, który wykończył Sali.

Wszystko zmieniło się w momencie, kiedy wszedł Kamil Grosicki - na boisku zameldował się w 51 minucie.

Już siedem minut później reprezentant Polski doprowadził do wyrównania. Nasz zawodnik pewnym uderzeniem z dystansu wykończył piękną, zespołową akcję Rennes.

Na kwadrans przed końcem polski skrzydłowy zapewnił swojej drużynie zwycięstwo. Grosicki znowu znakomicie znalazł się w polu karnym i pewnym strzałem umieścił piłkę w siatce.

Warto wspomnieć, że do 84 minuty na murawie przebywał Mariusz Stępiński.

Dzięki dwóch golom Polaka Rennes wygrało z Nantes 2:1. Klub Grosickiego w tej chwili z siedemnastoma punktami na koncie zajmuje szóste miejsce w lidze. Nantes ma 11 punktów i plasuje się na trzynastej pozycji.