Kapitalny mecz Neymara! Piękna asysta i dwa gole, jeden z nich niesamowity. Strzelił też Asensio [WIDEO]

Twitter screen
PSG pokonało w towarzyskim meczu koreański Jeonbuk 3:0, a prawdziwy koncert zademonstrował wracający do zdrowia Neymar.
Dla Neymara był to pierwszy mecz od lutego. Potem Brazylijczyk leczył kontuzję, która wyłączyła go z gry do końca sezonu.
Gwiazdor PSG wrócił na murawę w meczu z Jeonbuk i prezentował się fantastycznie. Imponował techniką, finezją i znakomicie współpracował z kolegami.
W 40. minucie to właśnie Brazylijczyk otworzył wynik meczu i zrobił to w iście spektakularny sposób. Najpierw zabawił się z rywalem, a potem zaskoczył bramkarza strzałem w krótki róg.
Wynik 1:0 utrzymywał się aż do 81. minuty. Wtedy Neymar idealnie w tempo wyszedł do prostopadłego podania od Fabiana Ruiza i nie pomylił się w sytuacji sam na sam z golkiperem rywali.
Kilka minut później Brazylijczyk do dwóch bramek dorzucił też piękną asystę. Znakomicie zgrał piętą do Marco Asensio, a nowy nabytek PSG popisał się bardzo ładnym strzałem zza pola karnego.
PSG nowy sezon rozpocznie 12 sierpnia. Powalczy wówczas o ligowe punkty z Lorient.
Adam Nowacki03 Aug 2023 · 13:35
Źródło: Twitter