betclic

Kapitan Jagi: Zagłębie grało, my odpoczywaliśmy

Ostatnia aktualizacja: 01/12/15 11:04, Komentarzy: 0

0
0
Fot. ASInfo

Jagiellonia Białystok zagra na wyjeździe z Zagłębiem Lubin w ramach 18. kolejki Ekstraklasy. Przed rozpoczęciem rywalizacji kapitan "Jagi", Rafał Grzyb przyznał, iż liczy na dobrą grę oraz zwycięstwo swojego zespołu.

Podopieczni Michała Probierza nie zagrali w poprzedniej serii gier z Termaliką Bruk-Bet Nieciecza z powodu obfitych opadów śniegu. Zdaniem 32-latka ma to swoje plusy i minusy.

- Zagłębie zagrało w piątek, wygrało i podtrzymało rytm meczowy. My natomiast odpoczęliśmy i nie pozostaje nam teraz nic innego jak postarać się jutro o dobry wynik - powiedział kapitan Jagiellonii cytowany przez oficjalną klubową stronę internetową.

- Mamy dużo więcej czasu do przygotowania się do meczu z Zagłębiem. Z drugiej strony jednak nie unikniemy jeszcze jednego wyjazdu do Niecieczy. Ciężko teraz jednoznacznie określić czy cała sytuacja ma więcej plusów czy minusów - dodał.

- Liczę na to, że po tym jak przełamaliśmy się w meczu z Koroną przełamiemy się również w meczach z Zagłębiem. W tym sezonie graliśmy z nimi już dwa razy. W obu przypadkach to oni zwyciężali, do trzech razy sztuka. Teraz mam nadzieję, że to my zakończymy mecz zwycięstwem i będziemy budować dobrą serię - kontynuował.

- Zagłębie to drużyna, aczkolwiek mają też kilka indywidualności, które w jakiś sposób wyróżniają się na tle całego zespołu jak Janus czy Papadopulos. Grają bardzo dobrze w ofensywnie i na to szczególnie będziemy musieli uważać - zakończył.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela