betclic

Kapitan Jagiellonii: Chcemy podtrzymać dobrą serię

Ostatnia aktualizacja: 03/12/16 19:18, Komentarzy: 0

0
0
Fot. asinfo

- W ciągu dwóch tygodni mamy kolejny ważny mecz, kluczowy dla układu górnej części tabeli. Chcemy podtrzymać dobrą serię, bo to, co zrobiliśmy dotychczas, pozwala nam spokojnie patrzeć w przyszłość – mówi przed niedzielnym spotkaniem z Lechem Poznań Rafał Grzyb.

Kapitan Jagiellonii w kilku zdaniach ocenił formę najbliższego przeciwnika: - Lech z kolei po początku sezonu i zmianie trenera zdołał się odbudować. Jest teraz bardzo silną drużyną, co zawodnicy z Poznania pokazali w ostatnich meczach, w których odnieśli pewne zwycięstwa. Przed sezonem każdy wymienia kilka drużyn, które muszą grać o najwyższe cele i Lech Poznań zawsze znajduje się w tym gronie. My z kolei od początku sezonu zajmujemy wysokie miejsce w tabeli i te trzy ostatnie mecze w tym roku powinny pokazać, w którym kierunku będziemy podążać – przyznał Grzyb w rozmowie z oficjalną witryną ekipy z Podlasia. 

Po porażce z Legią na własnym boisku, Żółto-Czerwoni zdołali się zrehabilitować, wygrywając na wyjeździe z Ruchem Chorzów 2:1.

- Każdy mecz jest zupełnie inny. Legia po nieudanym początku rozgrywek zdołała się w pełni odbudować, a nam udało się zrehabilitować za porażkę z tym zespołem i wierzę, że utrzymamy dobrą passę i dalej będziemy wygrywać – zakończył swoją wypowiedź podopieczny Michała Probierza.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!