betclic

Kapitan Jagiellonii: Straciliśmy gola i wolę walki

Ostatnia aktualizacja: 03/10/15 10:11, Komentarzy: 0

0
0
Fot. ASInfo

Kapitan Jagiellonii Białystok Rafał Grzyb był mocno rozczarowany wysoką przegraną 0:3 przed własną publicznością z Lechią Gdańsk. Ekipa z Podlasia po piątej porażce w sezonie straciła miejsce w czołowej "ósemce" Ekstraklasy.

- W najczarniejszych snach nie mogliśmy się spodziewać w przerwie, że takim wynikiem się zakończy to spotkanie. Stworzyliśmy sobie w pierwszej połowie sporo bardzo dobrych sytuacji, w tym przede wszystkim rzut karny, którego nie udało się wykorzystać - podkreślił Grzyb dla oficjalnej strony Jagiellonii.

- Chyba nikt się nie spodziewał, że w drugiej połowie losy meczu odwrócą się niemalże o 180 stopni. Myślę, że dużą rolę odgrywają tu kwestie mentalne. Jak się przyjrzymy sytuacjom, w których pierwsi traciliśmy gola, to dochodzimy do wniosku, że ciężko nam jest się odbudować i to zazwyczaj przeciwnik dominuje na boisku - zaznaczył Grzyb.

- Po straconej bramce jakby straciliśmy wolę walki, chęć do odrabiania strat, a przeciwnik nabrał wiatru w żagle, przejął inicjatywę i dominował na boisku. Szkoda, bo w poprzednim sezonie potrafiliśmy odwracać w drugich połowach losy spotkania - żałował Rafał Grzyb.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!