betclic

Kapitan Legii nie zagra w tym roku

Ostatnia aktualizacja: 21/08/15 17:25, Komentarzy: 1

0
1
Fot. Tomasz Bidermann / Shutterstock.com

Dwa tygodnie temu Ivica Vrdoljak rozpoczął treningi indywidualne i biegał wokół murawy. Niestety ból w kolanie powrócił i w piątek Chorwat przeszedł operację więzadła rzepki - informuje portal legia.net.

Kapitan wicemistrzów Polski od początku roku miał różne problemy z kolanem - rozpoczęły się one podczas obozu przygotowawczego do rundy wiosennej. Później piłkarz wracał do gry, ale wkrótce znów zjawiał się w gabinetach lekarskich. Ostatni raz normalnie trenował na zgrupowaniu w Leogang, ale ból nie pozwolił na zbyt dużą liczbę jednostek treningowych.

- Próbowałem wrócić do treningów, ale ból zawsze powracał. Dlatego razem z lekarzami zdecydowaliśmy się na operację. Mam nadzieję, że w połowie stycznia będę mógł zacząć normalnie przygotowywać się z drużyną - powiedział Chorwat w rozmowie z legia.net.

Obecnie zawodnik jest już po zabiegu i czuje się dobrze. Jego powrót do pełnej sprawności planowany jest za 4,5 miesiąca, czyli na właśnie pierwszy obóz przygotowawczy do rundy wiosennej.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Senior
Wuwuzela
Zarejestrowany od: 625 dni
Ilość komentarzy: 285
Oceny: +754
Kibicuje:
Arsenal Londyn Chelsea Londyn Manchester United Liverpool FC Manchester City PSG Borussia Dortmund Ajax Amsterdam Legia Warszawa Jagiellonia Białystok
21.08.2015 / 20:13:21
akurat dobrze dla Legi!

Tabela