betclic

Kapitan Liverpoolu: Rywale zrobią wszystko, by wywieźć z Anfield punkty

Ostatnia aktualizacja: 24/11/16 07:21, Komentarzy: 0

0
0
Fot. smileimage9 / Shutterstock.com

– Musimy być przygotowani na każdy możliwy scenariusz. Rywale zrobią bowiem wszystko, aby tylko wywieźć z Anfield jakąkolwiek zdobycz punktową – stwierdził w swoim ostatnim wywiadzie kapitan Liverpoolu, Jordan Henderson.

Osiemnastokrotni mistrzowie Anglii po dwunastu seriach gier plasują się w tabeli angielskiej ekstraklasy na drugim miejscu. Jak do tej pory zgromadzili oni na swoim koncie dwadzieścia siedem punktów. Nad czwartym Arsenalem mają w tym momencie dwa "oczka" przewagi.

Dobry początek sezonu w naszym wykonaniu spowodował, że drużyny przyjeżdżają i będą przyjeżdżać na Anfield z chęcią skutecznego przeszkadzania nam w efektownej grze – powiedział Jordan Henderson, cytowany przez "liverpoolfc.com".

– Musimy być przygotowani na każdy możliwy scenariusz. Rywale zrobią bowiem wszystko, aby tylko wywieźć z Liverpoolu jakąkolwiek zdobycz punktową – zaznaczył reprezentant Anglii, który do ekipy z czerwonej części Merseyside trafił w lecie 2011 roku.

Wszyscy musimy kontynuować naszą bardzo dobrą pracę. Przede wszystkim należy wykazać się sporym optymizmem, szczególnie w meczach, w których ciężko strzelić gola, ponieważ bramka może paść w ostatniej minucie rywalizacji – dodał.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!