betclic

Kapitan Piasta: Najpierw ósemka, mistrzostwo później

Ostatnia aktualizacja: 18/11/15 15:41, Komentarzy: 0

0
0
Fot. ASInfo

Kapitan Piasta Gliwice, Radosław Murawski przyznał w swoim ostatnim wywiadzie, że cel jego zespołu się nie zmienia i klub chce walczyć o pozycję w pierwszej ósemce Ekstraklasy.

Podopieczni Radoslava Latala zajmują aktualnie pozycję lidera polskiej ligi, a w następnej kolejce zmierzą się z Termaliką Bruk-Bet Nieciecza.

- Fajnie, że wszystko się układa i nam sprzyja, ale my chcemy robić swoje, a nie rozpowiadać na prawo i lewo o możliwych sukcesach. Ktoś może się z nas śmiać, że wciąż naszym celem jest wywalczenie pierwszej ósemki, zarzucając nam właśnie minimalizm. Ale tak wcale nie jest - po prostu dążymy do osiągnięcia określonego celu i tyle. Nie doszukiwałbym się w tym minimalizmu - powiedział Radosław Murawski cytowany przez oficjalną klubową stronę internetową.

- Jeśli to osiągniemy, to powalczymy już o najwyższy cel. Wtedy nie ma się zmartwień. Cokolwiek osiągniemy, to nasze. I tak będziemy chcieli działać. Ale przede wszystkim pierwszy cel - czyli ósemka - dodał 21-letni kapitan gliwickiego zespołu.

- Jesteśmy liderem, ale nie siedzi nam z tyłu głowy ten wynik. Jasne, to nie zdarza się rokrocznie, ale nie ma czasu na świętowaniu pozycji lidera. Gramy z meczu na mecz i tym się cieszymy, a rozliczymy dopiero ostateczny rezultat. Chociaż trudno nie ukrywać, że kolejne dobre spotkania to dla nas motywacja, żeby udowodnić co nieco niedowiarkom - kontynuował.

- Dużo osób nas w ogóle skreślało z ligi. Mówili, że jesteśmy słabi. Myślę, że teraz gryzą się za to w język, widząc nasze wyniki i grę - zakończył urodzony w Gliwicach piłkarz.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela