betclic

Kapitan Unii Leszno: Nie możemy się napinać

Ostatnia aktualizacja: 06/04/16 18:25, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Crash override83, wikipedia

Tobiasz Musielak jest optymistą przed inauguracją rozgrywek PGE Ekstraligi 2016. 

Kapitan Fogo Unii Leszno, który zastąpi w składzie "Byków" zastąpi w najbliższych tygodniach kontuzjowanego Emila Sajfutdinowa, błysnął formą w sparingu z Włókniarzem Częstochowa, zdobywając komplet piętnastu punktów. 

- To nie był żaden fuks, bo częstochowski to większość zawodników sobie chwali. Wygrać pięć wyścigów, to zawsze fajna sprawa, ale nie zapominajmy, że to były raczej testy niż większe ściganie - zaznaczył Musielak w rozmowie z "Radiem Elka". 

Broniący tytułu podopieczni Adama Skórnickiego nowy sezon PGE Ekstraligi rozpoczną w piątek 8 kwietnia od spotkania przed własną publicznością ze Stalą Gorzów. Transmisja od godz. 19:30 w stacji "nSport + HD!" 

- Nie uważam, żeby to było jakieś specjalne spotkanie dla nas. To jest najlepsza liga świata i musimy podejść do niego spokojnie i bez presji. Nie możemy się napinać, a będzie dobrze - podkreślił Musielak, który będzie znów ścigał się u boku Piotra Pawlickiego, z którym kiedyś stanowili jeden z najsilniejszych duetów juniorów. 

- Fajnie będzie wrócić do pary z Piotrem. Zawsze dobrze się rozumieliśmy i myślę, że nadal tak będzie - dodał kapitan "Byków".
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!