Kapustka już debiutuje! Kilka godzin po transferze grał z Barceloną!

MediaPictures.pl / Shutterstock.com
W futbolu czasem rzeczy dzieją się błyskawicznie. Ledwie Bartosz Kapustka został ogłoszony zawodnikiem Leicester, a już otrzymał szansę debiutu. I to nie przeciwko byle komu.

Polski pomocnik jest od środy piłkarzem mistrza Anglii. Reprezentant naszego kraju podpisał kontrakt do 2021 roku, kosztował około 7 milionów euro (wiele zależy od bonusów, jakie zostały zapisane w umowie między Anglikami a Cracovią).

Polak został błyskawicznie włączony do kadry zespołu i usiadł na ławce meczu z Barceloną. A w 62 minucie dostał szansę debiutu właśnie z mistrzami Hiszpanii.

Pomocnik zastąpił na placu gry Albrightona. W tym momencie Leicester przegrywało 1:3. W 67 minucie Lisy odrobiły część strat, ale sześć minut przed końcem regulaminowego czasu gry Blaugrana podwyższyła na 4:2.

Trzy minuty później Kapustka mógł strzelić debiutanckiego gola, ale w ostatniej chwili Polakowi piłkę odebrał Roberto.