betclic

Karol Linetty: Cały czas muszę walczyć

Ostatnia aktualizacja: 10/11/15 17:03, Komentarzy: 1

0
1
Fot. mgilert / Shutterstock.com

20-letni pomocnik Lecha Poznań, Karol Linetty przyznał tuż przed swoim wyjazdem na zgrupowanie reprezentacji, iż zdaje sobie bardzo dobrze sprawę z tego, że aby znaleźć się w kadrze na Euro 2016 musi cały czas udowadniać swoją jakość czysto piłkarską.

Jak do tej pory wychowanek Kolejorza w biało-czerwonych barwach rozegrał siedem meczów. Strzelił w nich jedną bramkę. Na listę strzelców wpisał się podczas wygranego 3:0 (1:0) meczu kontrolnego z Norwegią.

- Cały czas muszę walczyć. Najpierw chcę znaleźć się w kadrze meczowej, a później będę się starał walczyć o grę w pierwszej jedenastce. Czy zagram na przyszłorocznych Mistrzostwach Europy? Będę starał się przekonać trenera do siebie - powiedział Karol Linetty, cytowany przez "lechpoznan.pl".

- Gdy dobrze się gra w swoim klubie i wygrywa kolejne mecze to na pewno nabiera się pewności siebie. Pewnym miejsca w kadrze tak do końca nigdy nie można się czuć - dodał niezwykle utalentowany piłkarz.

Prowadzona przez Adama Nawałkę reprezentacja Polski swój pierwszy listopadowy mecz towarzyski rozegra w najbliższy piątek (13 listopada, godz. 20:45). Wówczas na PGE Narodowym w Warszawie zmierzy się z Islandią.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Junior starszy
pro-rok
Zarejestrowany od: 1182 dni
Ilość komentarzy: 267
Oceny: +956
Kibicuje:
Legia Warszawa Polska
10.11.2015 / 17:37:05
3maj garde!!!