betclic

Karol Linetty: O kolejne zwycięstwa nie będzie łatwo

Ostatnia aktualizacja: 27/02/16 10:08, Komentarzy: 0

0
0
Fot. ASInfo

– Do końca będziemy walczyli o mistrzostwo. Wiemy, że nikt się przed nami nie położy. Łatwo nie będzie o kolejne zwycięstwa, bo przecież cały czas jesteśmy mistrzem – przyznał w swoim ostatnim wywiadzie zawodnik Lecha Poznań, Karol Linetty.

- Jagiellonia to zespół najlepiej grający z kontrataku, dlatego musimy być czujni. Na pewno powalczymy o trzy punkty. Chcemy zdominować rywala i wygrać – stwierdził reprezentant Polski, cytowany przez "lechpoznan.pl".

- Mecz z Podbeskidziem traktuje jak wypadek przy pracy. Pierwszą połowę przespaliśmy. W drugiej graliśmy lepiej, próbowaliśmy grać piłką. Żałuję, że nie mogłem pomóc drużynie
– kontynuował niezwykle utalentowany zawodnik.

– Do końca będziemy walczyli o mistrzostwo. Wiemy, że nikt się przed nami nie położy. Łatwo nie będzie o kolejne zwycięstwa, bo przecież cały czas jesteśmy mistrzem i każdy chce nas pokonać – zaznaczył środkowy pomocnik.

– Selekcjoner dzwonił do mnie przed pierwszym meczem rundy wiosennej. Pytał jak przepracowałem okres przygotowawczy. Na pewno monitoruje jak wygląda sytuacja u każdego zawodnika. Euro to wielka impreza i na nią nie jeździ się często. A jeśli chcę na niej być to muszę być zdrowy i w formie. Tylko w ten sposób mogę udowodnić trenerowi, że zasługuję na to, żeby pojechać - dodał.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela