betclic

Karol Linetty: przemęczony czy przewrażliwiony?

Ostatnia aktualizacja: 07/09/15 13:14, Komentarzy: 2

2
2
Fot. Dziurek / Shutterstock.com

Karol Linetty nie zagra w meczu z Gibraltarem. Piłkarz opuścił już zgrupowanie kadry. Trwa spór, czy słusznie.

Młody pomocnik był przewidywany przez Adama Nawałkę do gry w pierwszym składzie reprezentacji w meczu z Niemcami. Na przeszkodzie stanął jednak nieszczęśliwy wypadek na jednym z treningów. Linetty przyjął na głowę potężne uderzenie Jakuba Błaszczykowskiego i zamroczony zszedł z boiska. Piłkarz uskarżał się na złe samopoczucie, więc piątkowe spotkanie obejrzał z trybun.

Wydawało się, że Linetty może w tej sytuacji liczyć na występ z Gibraltarem. Nic z tego. Piłkarz wrócił już do Poznania. Nie jest jednak jasne dlaczego. Linetty co prawda uskarżał się na ból, ale jak informuje lekarz kadry Jacek Jaroszewski badanie rezonansem magnetycznym nie wykazały niczego niepokojącego. Na powrót do domu miał nalegać sam zawodnik oraz sztab medyczny Lecha.

Inną wersję wydarzeń przedstawia piłkarz i klub z Poznania. Linetty twierdzi, że do domu odesłał go lekarz kadry, który nie widział poprawy jego stanu zdrowia.

Według "Przeglądu Sportowego" zachowanie Linettego zdziwiło pozostałych piłkarzy reprezentacji. W nieoficjalnych rozmowach mieli mówić, że 20-latek jest przewrażliwiony na swoim punkcie.

Linetty od dłuższego czasu jest prześladowany przez mniejsze i większe urazy. Z tego powodu opuszcza wiele meczów ligowych i pucharowych Lecha. W tym sezonie pauzował już kilkanaście dni po kontuzji mięśniowej w meczu z FK Sarajewo. Niedawno trener Lecha Maciej Skorża mówił, że jego piłkarz jest przemęczony.
Źródło: Przegląd Sportowy
Dodaj komentarz
Kluczowy zawodnik
bonzo
Zarejestrowany od: 1193 dni
Ilość komentarzy: 4739
Oceny: +1698
Kibicuje:
Polska Błękitni Stargard Szczeciński
08.09.2015 / 01:13:50
coś księżniczka rośnie z tego Linettego... na Koseckiego juniora się zapatrzył czy co? kiedy on by chciał grać w reprezentacji jak nie z Gibraltarem?

jak by tak odpukać wyszedł na Szkocję albo Irlandię to go przecież zdmuchnie z murawy pierwszy powiew wiatru
Senior
pryszczata_bestia
Zarejestrowany od: 1312 dni
Ilość komentarzy: 728
Oceny: +3946
Kibicuje:
Warta Poznań Wigry Suwałki
07.09.2015 / 14:05:44
Niech da glowie odpocząć, swoja droga ciekawe czy to po uderzeniu błaszczykowskiego go głowa boała czy może Peszko mu coś tam "tłumaczył"...
NIech w końcu Nawałka da dla Mączyńskiego pograć, niby grał z Niemcami ale ja tam go średnio widziałem... ani w obronie ani w ataku... :P