betclic

Kasprzak: będzie ciężko o podium

Ostatnia aktualizacja: 18/07/15 09:04, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Crash override83, wikipedia

Dopiero trzynasty aktualnie w klasyfikacji generalnej cyklu Grand Prix Krzysztof Kasprzak przed rokiem zwyciężył w Dyneburgu i przed sobotnimi zawodami na Łotwie liczy na powtórkę tego sukcesu. Indywidualny wicemistrz świata z ubiegłego roku tryska optymizmem przed wznowieniem zmagań o prymat globu. 

- Mam nadzieję, że ten turniej będzie dla mnie startem nowego sezonu. Wierzę, że mogę dobrze wykonać swoje zadanie, ponieważ poprzednie cztery zawody były dla mnie bardzo złe. Wiem, że musiałem coś zmienić i tak zrobiłem w ostatnich tygodniach. Mam nadzieję, że to zadziała - wyznał Kasprzak dla oficjalnej strony Speedway Grand Prix.

- Przede mną jeszcze osiem rund i sporo punktów do zdobycia. Teraz sprawy układają się lepiej. Pracowaliśmy z moim teamem bardzo ciężko nad tym. Myślę, że powinno być w porządku - zapewnia swoich fanów kapitan gorzowskiej Stali. 

- Myślę, że łatwo mogę dostać się do czołowej ósemki. Dzieli mnie o tego tylko osiem punktów w tym momencie. Chciałbym jednak powalczyć o lepsze miejsce. Ciężko mówić o czołowej trójce, ale zrobię wszystko, co w mojej mocy, aby osiągnąć jak najlepszą pozycję - podsumował Kasprzak.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!