betclic

"Kasprzak potrzebuje kuracji wstrząsowej"

Ostatnia aktualizacja: 09/01/16 07:33, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Stefan Holm / Shutterstock.com

Selekcjoner Marek Cieślak nie zamyka drzwi do reprezentacji dla Krzysztofa Kasprzaka. Były indywidualny wicemistrz świata nie znalazł w gronie wyróżnionych powołaniami na styczniowe zgrupowanie kadry w Szklarskiej Porębie.

- Krzyśka szanuję bardzo za jego dorobek sportowy, wiele razy przyczynił się do zdobycia Drużynowego Pucharu Świata. Myślę sobie jednak, że jemu jest potrzebna kuracja wstrząsowa. Musi dostać 220 wolt - podkreślił Cieślak w wywiadzie dla oficjalnej strony reprezentacji Polski.

- Ja wiem, że dla niego ten brak powołania wiele znaczy, że niedobrze się z tym czuje. Nie znaczy to jednak, że drzwi do kadry są przed nim zamknięte. Jak wiosną zacznie jeździć, to reprezentacja będzie przed nim stała otworem - zapewnia szkoleniowiec Falubazu Zielona Góra.

- Musi zająć się swoimi sprawami, ustawić myślenie o sporcie na takie, jak było kiedyś. Musi przestać się bawić w te różne dziwne rzeczy, w te filmiki, czy piosenki. Ja chcę, żeby zszedł na ziemię i zajął się robotą. Jak to zrobi, to wróci - dodał Cieślak.

Polacy udział w Drużynowym Pucharze Świata 2016 rozpoczną 23 czerwca w półfinałowym turnieju w duńskim Vojens. Oprócz gospodarzy imprezy wezmą w niej udział także reprezentacje Rosji i Czech. Baraż i finał DPŚ 2016 zaplanowano odpowiednio na 29 i 30 lipca w brytyjskim Manchesterze.

(za polskizuzel.pl)
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!