betclic

Kasprzak wzmocnił Coventry Bees

Ostatnia aktualizacja: 22/11/15 08:31, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Stefan Holm / Shutterstock.com

Krzysztof Kasprzak po dwóch latach przerwy wrócił do ścigania w brytyjskiej Elite League. Ubiegłoroczny wicemistrz świata związał się kontraktem z Coventry Bees - poinformował klub z Brandon Stadium na swojej oficjalnej stronie.

Wychowanek Unii Leszno z popularnymi "Pszczołami" sięgał już po mistrzowski tytuł w 2010 roku. Jest pierwszym obcokrajowcem zakontraktowanym przez ekipę z hrabstwa West Midlands na przyszły sezon.

Wcześniej stosowne umowy z "Pszczołami" zawarli również Brytyjczycy Jason Garrity, Chris Harris, Daniel King, Josh Bates i James Sarjeant.

- Mamy naprawdę mocnych liderów, patrząc na zawodników jacy zostali w Anglii. Każdy chciał mieć Krzysztofa u siebie, ale nam mocno zależało na nim i ciężko pracowaliśmy, aby dołączył do nas. To zawodnik światowej klasy - komplementował Polaka po złożeniu podpisów promotor klubu Mick Horton.

Podopieczni Gary'ego Havelocka w minionym sezonie awansowali do fazy play off. W walce o finał musieli jednak uznać wyższość triumfującym później w całych rozgrywkach Poole Pirates.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!