betclic

Kasprzak zostaje w Gorzowie! "To były trudne rozmowy"

Ostatnia aktualizacja: 05/11/15 21:00, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Stefan Holm / Shutterstock.com

Krzysztof Kasprzak w czwartek uzgodnił warunki finansowe swojego kontraktu ze Stalą Gorzów - poinformowali ośmiokrotni mistrzowie Polski na swojej oficjalnej stronie.

- Negocjacje trwały kilka tygodni. To były trudne rozmowy, bo dotyczyły zmiany warunków wynagrodzenia. Po drodze była jeszcze przerwa spowodowana wyjazdem Krzysztofa do Australii. W czwartek rozmowy dobiegły końca - ujawnił prezes Stali Ireneusz Maciej Zmora.

- Krzysztof Kasprzak jest zawodnikiem o olbrzymim potencjale i mam nadzieję, że odbuduje się w Gorzowie, bo tutaj święcił swoje największe sukcesy. Nie chcemy skreślać zawodnika po jednym sezonie. Liczymy, że Krzysztof w 2016 roku będzie spisywał się o wiele lepiej niż w roku poprzednim - podkreślił sternik ekipy z północnej części Ziemi Lubuskiej.

Wcześniej oprócz ubiegłorocznego indywidualnego wicemistrza świata stosowne umowy z gorzowskim klubem przedłużyli również Duńczyk Niels Kristian Iversen i Słoweniec Matej Zagar. Ważne kontrakty mają także juniorzy Bartosz Zmarzlik i Adrian Cyfer. Stal opuścił już Szwed Linus Sundstroem, a małe szanse na pozostanie mają również Piotr Świderski i Tomasz Gapiński.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!