Katastrofalna wpadka w lidze angielskiej. Minął bramkarza i… nie trafił w piłkę [WIDEO]

Screen/Twitter
W spotkaniu Championship pomiędzy Huddersfield Town oraz Middlesbrough (1:2) piłkarz gości zanotował fatalne pudło. Będąc przed pustą bramką, nie trafił on w piłkę.
Piłkarze Huddersfield Town stracili kolejne w tym sezonie punkty i wciąż znajdują się tuż nad strefą spadkową Championship. W piątek przegrali oni z Middlesbrough (1:2).
Wynik tego meczu został otwarty po przerwie. W 54. minucie na 1:0 dla Middlesbrough trafił Joshua Coburn. Euforia w szeregach gości nie trwała jednak długo. Chwilę później do remisu doprowadził Michał Helik. O trafieniu reprezentanta Polski pisaliśmy TUTAJ.
Na kilka chwil przed końcem regulaminowego czasu gry bohaterem Middlesbrough został Jonathan Howson. 35-latek pokonał bramkarza rywali po dobitce z rzutu karnego.
Zespół przyjezdnych mógł wygrać to starcie dużo wyżej. Dobrej sytuacji na strzelenie gola nie wykorzystał jednak Isaiah Jones. Skrzydłowy gości dopadł do piłki, po czym pięknym lobem ominął bramkarza. Przed graczem Middlesbrough była jedynie pusta bramka.
Anglik złożył się do uderzenia, lecz nie trafił on w piłkę. W ostatniej chwili skuteczną interwencję wykonał Yuta Nakayama, który wybił futbolówkę z linii bramkowej.
Kuriozalna wpadka Jonesa nie przeszkodziła jego drużynie w sięgnięciu po komplet punktów. Piłkarze Middlesbrough wygrali ten mecz 2:1 i awansowali na dziewiąte miejsce w tabeli Championship.
Piotr Sidorowicz 30 Dec 2023 · 13:14
Źródło: Twitter