betclic

"Każdy chciałby obejrzeć taki mecz"

Ostatnia aktualizacja: 10/08/16 14:35, Komentarzy: 0

0
0
Fot. MediaPictures.pl / Shutterstock.com

- Było to bardzo dobre spotkanie dla kibiców. Każdy fan chciałby obejrzeć taki mecz - powiedział Jacek Magiera, trener Zagłębia Sosnowiec, po porażce z Wisłą Kraków po dogrywce 3:4 w 1/16 finału Pucharu Polski, cytowany przez klubową oficjalną stronę internetową.

- Cieszyłbym się gdybyśmy awansowali. Wygrała Wisła Kraków jedną bramką po dogrywce, co wszyscy widzieli. Mecz walki, do ostatniej chwili pod obiema bramkami było bardzo gorąco. Wisła i Zagłębie wypracowali sobie dużo okazji do strzelenia gola. Pochwalę swój zespół za to, że na tle utytułowanego przeciwnika zagrał odważnie - stwierdził szkoleniowiec drużyny z Sosnowca.

- Trenerowi Wdowczykowi gratuluję awansu i życzę sukcesów w Pucharze Polski, a także w lidze. Niestety, żegnamy się z Pucharem Polski, ale już myślimy o lidze, gdyż za chwilę gramy kolejny mecz i teraz pod ten pojedynek będą podporządkowane treningi. Dziękuję zawodnikom za walkę i żałujemy, że nie udało się awansować, jednak pracujemy dalej i walczymy o swoje marzenia - podkreślił Magiera.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!