betclic

Kazimierz Kmiecik: Na pewno ostatnie wydarzenia to był wstrząs

Ostatnia aktualizacja: 12/11/16 12:14, Komentarzy: 1

0
1
Fot. asinfo

– Na pewno ostatnie wydarzenia to był wstrząs. Wszyscy pewnie o tym myśleli, dlatego ten mecz tak wyglądał. Ale już od poniedziałku jest ciężka praca – powiedział po przegranym sparingu z reprezentacją Lwowa (0:4) trener Wisły Kraków, Kazimierz Kmiecik.

Na listę strzelców po stronie gości wpisywali się Krystian Kujawa, który dość niefortunnie skierował piłkę do własnej siatki, Ambrosij Czaczua oraz dwa razy Pawło Ksionz. 29-latek definitywnie rezultat meczu ustalił w 71. minucie rywalizacji.

– Nieoczekiwanie tak szybko się wszystko potoczyło, ale wspólnie z Radkiem Sobolewskim będziemy pracować. Chcemy także wprowadzać młodych chłopców, którzy mieli teraz okazję wesprzeć pierwszą drużynę. Przeciwnik był bardzo dobry. Właśnie widzieliśmy, gdzie jeszcze są braki. Musimy potrenować przed Pogonią, żeby wynik był odwrotny – przyznał Kazimierz Kmiecik, cytowany przez "wisla.krakow.pl".

– Na pewno ostatnie wydarzenia to był wstrząs. Wszyscy pewnie o tym myśleli, dlatego ten mecz tak wyglądał. Ale już od poniedziałku jest ciężka praca. Będziemy robić wszystko, żeby podbudować drużynę i osiągać jak najlepsze wyniki – zaznaczył.

– Będziemy prowadzili zespół razem z Radkiem Sobolewskim. Nie ma pierwszego, czy drugiego trenera, tylko będziemy współpracować w duecie. Nie ustalaliśmy żadnych terminów. Mamy trenować. Chcemy skupiać się na swojej pracy, a nie wybiegać w przyszłość
– dodał.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Kapitan
luNq69
Zarejestrowany od: 825 dni
Ilość komentarzy: 6159
Oceny: +31438
Kibicuje:
Liverpool FC Napoli Wisła Kraków Polska Sevilla Guangzhou Evergrande Sandecja Nowy Sącz Termalica Nieciecza
12.11.2016 / 13:29:06
tragiczna sytuacja Wisly :( na gwalt trzeba tu bogatego i hojnego sponsora. Jak mogli dopuscic do tego zeby odszedl pan Wdowczyk, przeciesz on wyciagnal Wisle z bagna za uszy prawdopodobnie ratujac ją przed spadkiem... No chyba ze taki byl cichy i tajny plan, aby Wiselke zdegradowac do 2 ligi... wstyd i zal