betclic

Kazimierz Moskal: Jesteśmy żądni rewanżu

Ostatnia aktualizacja: 18/11/16 19:59, Komentarzy: 1

0
1
Fot. asinfo

Spotkanie z Wisłą nie będzie łatwe. Wszyscy wiemy, co się wydarzyło w 1. kolejce. Każdy zawodnik "Białej Gwiazdy" na pewno zostawi serce i zdrowie, by osiągnąć z Pogonią dobry wynik – powiedział na konferencji prasowej przed meczem z Wisłą Kraków szkoleniowiec Pogoni Szczecin, Kazimierz Moskal. 

Granatowo-Bordowi zajmują 7. miejsce w tabeli LOTTO Ekstraklasy. Jak do tej pory Portowcy zgromadzili na swoim koncie dwadzieścia jeden punktów. Do liderującej Jagiellonii Białystok tracą w tym momencie dziewięć "oczek". 

Jesteśmy przed rundą rewanżową. Ja i cały zespół jesteśmy żądni rewanżu. Sytuacja kadrowa nie jest zła. Pod uwagę nie będą brani David Niepsuj i Hubert Matynia, który narzekał na drobny uraz. Poza tym wszyscy są zdrowi – stwierdził Kazimierz Moskal, cytowany przez "pogonszczecin.pl".

Jutrzejsze spotkanie z Wisłą nie będzie łatwe. Wszyscy wiemy, co się wydarzyło w 1. kolejce. Każdy zawodnik "Białej Gwiazdy" na pewno zostawi serce i zdrowie, by osiągnąć z Pogonią dobry wynik. W krakowskiej drużynie ciągle są zawodnicy, którzy potrafią grać w piłkę i mają duży potencjał – zaznaczył.

Myślę, że role w sztabie szkoleniowym Wisły są podzielone. Rozmawiałem ostatnio z dziennikarzem jednej z krakowskich gazet i stwierdził, że Radosław Sobolewski nazywany jest "polskim Diego Simeone", więc myślę, że jest jasne, do kogo należy ostateczne zdanie – dodał.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Junior starszy
ckm22
Zarejestrowany od: 608 dni
Ilość komentarzy: 291
Oceny: +479
Kibicuje:
Bośnia i Hercegowina Węgry Irlandia Wisła Kraków Cracovia Podbeskidzie Polska Ukraina Hutnik Kraków Dolcan Ząbki
19.11.2016 / 20:11:46
z bramek tak zadowolony jestem ale szkoda ze nie odwrotnie , Wisła!

Tabela