betclic

Kazimierz Moskal: Totalnie daliśmy ciała

Ostatnia aktualizacja: 29/11/15 22:14, Komentarzy: 0

0
0
Fot. asinfo

Wisła Kraków przegrała przed własną publicznością z Cracovią 1:2 w spotkaniu 17. kolejki Ekstraklasy. Na pomeczowej konferencji prasowej trener "Białej Gwiazdy", Kazimierz Moskal, nie krył rozczarowania z odniesionej porażki.

- Jasno musimy sobie powiedzieć, że daliśmy dzisiaj totalnie ciała. Myślę, że na wynik miało wpływ przed wszystkim pierwsze 20 minut, gdyż mieliśmy zacząć bardzo agresywnie, a oddaliśmy inicjatywę Cracovii. Pozwoliliśmy im grać swobodnie piłką, nawet na naszej połowie, stąd dwie stracone bramki. Dopiero po nich zaczęliśmy grać - powiedział 48-letni szkoleniowiec cytowany przez oficjalną klubową stronę internetową.

- Już w pierwszej połowie mogliśmy zdobyć drugą bramkę i nie przegrać tego spotkania. Po przerwie graliśmy bardziej nerwowo i nie byliśmy w stanie odwrócić losów tego spotkania. Porażka boli jak nigdy, ciężko się podnieść po takich meczach. Trzeba zrobić wszystko, aby w środę było inaczej - dodał.

- Mieliśmy zagrać agresywnie, Popović miał być zawodnikiem, który rozpocznie ten mecz. Może to miało wpływ na mecz i dlatego wyszliśmy rozkojarzeni. Denisowi w końcowej fazie rozgrzewki odnowiła się kontuzja mięśnia dwugłowego, stąd decyzja o zmianie na Maćka Jankowskiego - zakończył.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!