Keane wraz z Gerrardem zapewniają wygraną LA Galaxy

Ostatnia aktualizacja: 05/07/16 10:49, Komentarzy: 0

0
0

LA Galaxy pokonało na własnym stadionie Vancouver Whitecaps 2:0 w meczu MLS. Dla drużyny prowadzonej przez Bruce'a Arenę było to czwarte spotkanie z rzędu bez porażki.

Pierwszego gola dla gospodarzy strzelił Robbie Keane w 12. minucie gry. Asystę przy jego trafieniu zaliczył Steven Gerard. Dwie minuty po przerwie wynik na 2:0 ustalił Jeff Larentowicz, któremu podawał Gerard.

LA Galaxy od 74. minuty spotkania musiało grać w dziesiątkę. Czerwoną kartkę obejrzał wtedy Nigel De Jong.

Swoje spotkanie wygrało również FC Dallas. Piłkarze Oscara Pareji pokonali u siebie Orlando City 4:0. Gole dla gospodarzy zdobyli Walker Zimmerman, Michael Barrios, Matt Hedges i Fabian Castillo.

Liderem Konferencji Wschodniej jest obecnie New York City. Pierwsze miejsce na zachodzie zajmuje FC Dallas.