Kędziora: Szkoda, że nie dobiliśmy Wisły

MediaPictures.pl / Shutterstock.com
Przez blisko trzydzieści minut niedzielnego meczu z Wisłą Kraków kapitanem poznańskiego zespołu był Tomasz Kędziora. - To dla mnie duży zaszczyt - mówi obrońca w rozmowie z oficjalną stroną Kolejorza.

To, że mogłem być kapitanem Lecha, to dla mnie wielkie wyróżnienie i duma. Zespół mi zaufał i dzięki temu byłem kapitanem, nawet jeśli trwało to tylko trzydzieści minut - przyznał. - Na boisku to jednak nie ma najmniejszego znaczenia, kto jest kapitanem. Zawsze gram tak samo, z pełnym zaangażowaniem

Staram się krzyczeć w czasie meczu, podpowiadać kolegom z drużyny. Wiem jak ważne jest to, żebyśmy ze sobą rozmawiali i wzajemnie się napędzali. To dla nas istotne i staram się to robić -

Musimy w ten sposób podchodzić do tego meczu, bo jeśli prowadzimy do 90. minuty 1:0 to nie możemy stracić bramki. Wisła zrobiła dobrą akcję, a kilka naszych błędów sprawiło, że straciliśmy gola. Szkoda, że nie dobiliśmy Wisły i nie straciliśmy bramki na 2:0. Wtedy zabilibyśmy ten mecz, a rywal nie miałby nic do powiedzenia -