betclic

Kędziora: To mój najlepszy sezon w Ekstraklasie

Ostatnia aktualizacja: 15/05/16 14:49, Komentarzy: 0

0
0
Fot. asinfo

Udanie sezon zakończył Wojciech Kędziora. Napastnik Termaliki Bruk-Betu w meczu z Górnikiem Zabrze doprowadził do wyrównania. Zdobył tym samy dziesiątego gola w lidze.

Po meczu współczuł rywalom. – To dla nich ciężkie chwile. Porażki jednak są wkalkulowane w sport. My jeszcze dwie kolejki temu obawialiśmy się degradacji. Na szczęście uniknęliśmy jej. Dziś walczyliśmy. To, że wcześniej zapewniliśmy sobie ligowy byt nie rozluźniło nas. Mówiliśmy że musimy grać do końca i tak też było – mówił zawodnik „Słoni” cytowany przez oficjalną witrynę klubową.

Napastnik cieszył się również z dobrego sezonu. Złożyły się na niego m.in. zdobyte gole i niezapomniane mecze. – Zdobyłem dziesiątego gola. Liczby świadczą, o tym, że to moje najlepsze rozgrywki w ekstraklasie. Mam nadzieje, że nie ostatnie. Dziś przede wszystkim cieszę się z utrzymania. To był nasz cel minimum. Wprawdzie pojawiła się szansa, awansu do ósemki, ale może to uda się osiągnąć w przyszłym sezonie. W tym rozegraliśmy kilka spotkań, po których mieliśmy powody do dumy. Tak było po pokonaniu Lecha Poznań czy Legii Warszawa. Oby takich chwil nie zabrakło nam w przyszłości - zakończył Kędziora.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela