betclic

Kędziora: W każdym spotkaniu daję z siebie wszystko

Ostatnia aktualizacja: 26/08/16 14:51, Komentarzy: 0

0
0
Fot. MediaPictures.pl / Shutterstock.com

– Dążę do jak najlepszej formy, ale nie chcę sam siebie oceniać. W każdym spotkaniu daję z siebie wszystko i staram się prezentować jak najlepiej – powiedział w swoim ostatnim wywiadzie zawodnik Lecha Poznań, Tomasz Kędziora.

22-letni wychowanek UKP Zielona Góra w bieżącym sezonie LOTTO Ekstraklasy rozegrał sześć spotkań. We wszystkich na placu gry przebywał przez pełne dziewięćdziesiąt minut. Zanotował w nich jedną asystę.

– Nie dopuszczamy rywali do zdobycia bramki i to zdecydowanie cieszy. Od meczu z Podbeskidziem nasza gra w obronie wygląda zdecydowanie lepiej. Szkoda jednak niewykorzystanych sytuacji – przyznał młody defensor, cytowany przez "lechpoznan.pl".

– Dążę do jak najlepszej formy, ale nie chcę sam siebie oceniać. Wymaga się ode mnie podłączania do akcji ofensywnych, bo jestem bocznym obrońcą. W każdym spotkaniu daję z siebie wszystko i staram się prezentować jak najlepiej
– zaznaczył.

– Nie wiem, czy gra Piasta Gliwice w środku tygodnia w Pucharze Polski będzie naszym atutem. Myślę, że mają wystarczająco dużo czasu, aby się zregenerować przed spotkaniem z nami - dodał.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!