betclic

Kelemen: Piłka jest nieprzewidywalna

Ostatnia aktualizacja: 22/08/16 10:13, Komentarzy: 0

0
0
Fot. asinfo

- Piłka jest nieprzewidywalna. Uważam, że w dzisiejszym meczu graliśmy lepiej od rywala, stworzyliśmy sobie więcej sytuacji. Lechia miała jeden strzał celny na naszą bramkę, ale Kovacević uderzył bardzo dobrze, przy samym słupku. Taka jest piłka – mówił po porażce z Lechią golkiper Jagiellonii, Marian Kelemen cytowany przez oficjalną stronę białostockiej ekipy.

- Trzeba wykorzystywać swoje okazje. Chłopaki grali naprawdę bardzo dobrze, ale nie mamy z tego nawet jednego punktu – ubolewał słowacki bramkarz, który zgodził się, że Jagiellończycy mieli sytuacje do tego, żeby nawet odwrócić wynik tego pojedynku.

- Trafiliśmy w poprzeczkę, mieliśmy też inne okazje, ale graliśmy od początku meczu naprawdę dobrze. Byliśmy skupieni, skoncentrowani i bardzo dobrze przygotowani do tego spotkania, ale taka jest piłka. Czasem gra się lepiej i się przegrywa, a czasem jest się słabszym, a się wygrywa. Głowy do góry i skupiamy się już na następnym meczu z Górnikiem Łęczna, bo musimy zdobywać punkty – kontynuował Kelemen.

Zdaniem Słowaka, sama gra Jagi w niedzielnym meczu jest dobrym prognostykiem przed sobotnim pojedynkiem w Lublinie.
– Wyglądało to dobrze, utrzymywaliśmy się przy piłce i stwarzaliśmy sobie sytuacje. Tym razem nie przełożyło się to na wynik, ale mam nadzieję, że już w następnym meczu będzie inaczej – zakończył doświadczony zawodnik.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela