betclic

Kevin-Prince Boateng bliski Milanu

Ostatnia aktualizacja: 04/12/15 22:08, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Maxisport / Shutterstock.com

Mówiło się o tym od miesięcy, ale dopiero teraz menedżer Kevina-Prince'a Boatenga poinformował, że jego piłkarz jest bliski wzmocnienia składu AC Milan.

Boateng jest obecnie zawieszony w prawach zawodnika Schalke 04 Gelsenkirchen. Ghańczykowi zarzucono brak zaangażowania w treningi. Jego kontrakt z niemiecką drużyną wygaśnie pod koniec czerwca 2016 roku.

Federico Pastorello, agent piłkarza, poinformował, że pracuje nad rozwiązaniem kontraktu Boatenga z Schalke. Wszystko po to by ten mógł dołączyć do jedenastki Sinisy Mihajlovicia już w styczniu.

- Zrobiliśmy pierwszy krok i teraz czekamy na odpowiedź Schalke. Myślę, że powinni się odezwać w ciągu kilku dni - powiedział Pastorello.

- Gdy już rozwiążemy kontrakt z klubem z Gelsenkirchen to na pewno znajdziemy porozumienie z Milanem. Trener Mihajlović potwierdził, że widzi Kevina w składzie, a to dla nas bardzo ważne - dodał.

- Kevinowi zależy żeby zrehabilitować się za ostatnie niepowodzenia. Z pewnością odwdziędzy się Milanowi za to, że da mu szansę - zakończył.

Wychowanek Herthy Berlin w przeszłości był już zawodnikiem Milanu. Jego barw bronił przez trzy lata i zdobył z nim mistrzostwo Włoch.
Źródło: goal.com
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela