Keylor Navas blisko rekordu Casillasa

Ostatnia aktualizacja: 19/09/15 21:09, Komentarzy: 2

0
2

Keylor Navas zachował czyste konto w piątym meczy z rzędu w hiszpańskiej lidze i tylko 10 minut dzieli go od rekordu Ikera Casillasa.

Keylor Navas nie wpuścił bramki przez 450 minut. Rekordzistą pod tym względem jest Iker Casillas, który nie dał się pokonać w La Liga przez 460 minut.

Reprezentant Kostaryki wyrównał za to rekord z sezonu 1975/1976 należący do ówczesnego bramkarza "Królewskich", Miguela Angela.

Navas popisał się dzisiaj w wygranym przez Real 1:0 meczu z Granadą kilkoma dobrymi interwencjami. Golkiper może mówić także o szczęściu, gdyż sędzia nie uznał prawidłowo zdobytej bramki przez rywala.
Źródło: as.com