Kibic Atletico żąda odszkodowania od UEFA. Gol Ramosa naraził go na... straty moralne

CosminIftode / Shutterstock.com
Kibic Atletico żąda odszkodowania od UEFA. Powód? Nieprawidłowy - jego zdaniem - gol dla Realu w ostatnim finale Ligi Mistrzów.

Mecz o Puchar Europy miał dramatyczny przebieg. Po 90 minutach było 1:1. Gola dla Realu strzelił Sergio Ramos, dla Atletico trafił Yannick Ferreira Carrasco. Dogrywka nie przyniosła rozstrzygnięcia, w rzutach karnych lepsi byli "Królewscy".

Kilka miesięcy po meczu Jose Antonio Campon, kibic Atletico, zażądał od UEFA rekompensaty. Za co? Jego zdaniem gol dla Realu nie powinien zostać uznany, bo Ramos był na spalonym. Jak argumentuje, UEFA nie dopilnowała najwyższych standardów sędziowania.

Campon żąda od UEFA zwrotu kosztów biletu, czyli 160 euro. Ponadto domaga się odszkodowania za... straty moralne. Wycenił je na 1500 euro.