Kibic pobił sędziego w lidze tureckiej [VIDEO]

YouTube
Podobno przegrywać też trzeba umieć. Sztuki ponoszenia porażek najwyraźniej nie opanował jeden z kibiców Trabzonsporu, który zaatakował jednego z sędziów podczas spotkania tureckiej ekstraklasy.

Była 90 minuta meczu, Trabzonspor przegrywał u siebie z Fenerbahce aż 0:4. Wtedy na murawie pojawił się jeden z fanów gospodarzy i... rzucił z pięściami na jednego z prowadzących to spotkanie arbitrów:

Akcja tego kibica (o ile można użyć takiego określenia) odważyła kolejnych - na boisko wtargnęło jeszcze kilka osób, musiała interweniować policja. Mecz przerwano tuż po tym, jak w szatni musieli schronić się piłkarze, których również chciano zaatakować.

Sytuacja nie będzie miała wpływu na układ tabeli. Trabzonspor może spodziewać się walkoweru, klub prawdopodobnie czekają również kary finansowe.
Źródło: własne/sport.pl