betclic

Kickboxer w sztabie szkoleniowym Włókniarza

Ostatnia aktualizacja: 22/02/16 07:30, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Stefan Holm / Shutterstock.com

Tomasz Skrzypek dołączył do sztabu szkoleniowego Eko-Dir Włókniarza Częstochowa - poinformowali czterokrotni mistrzowie Polski na swojej oficjalnej stronie.

- Nie ukrywam, że na początku byłem zaskoczony propozycją współpracy, gdyż nie wyobrażałem sobie, że mógłbym pracować w sporcie żużlowym poza Wrocławiem. Po pierwszych rozmowach zmieniłem jednak swoje zdanie - przyznał nowy pracownik popularnych "Lwów", odpowiadający za przygotowanie fizyczne zawodników.

- Włókniarz to przecież uznana marka i niezwykle utytułowany klub w Polsce i takiej propozycji nie można było po prostu odrzucić. Moja praca głównie będzie polegać nad koordynacją tego co robią żużlowcy, a w trakcie sezonu skupię się na ich regeneracji - kontynuował były kickboxer i utytułowany trener sportów walki.

- Wiadomo, że sezon jest długi i mogą nadejść momenty kryzysu. Zawodnicy muszą więc wiedzieć, jak się w nich zachowywać. Najważniejsze jest to, aby wygenerować moc - dodał Tomasz Skrzypek.

Włókniarz rozpocznie sezon na zapleczu PGE Ekstraligi 28 marca od wyjazdowego meczu z Kolejarzem Opole. Tydzień później "Lwy" podejmą Polonię Bydgoszcz.

(za wlokniarz.com)
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!