betclic

Kiedy Marcin Robak znów zagra dla Lecha?

Ostatnia aktualizacja: 05/01/16 12:30, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Dziurek / Shutterstock.com

Oficjalna strona poznańskiego Lecha poinformowała, iż w najbliższych dniach rozpocznie się rehabilitacja Marcina Robaka, który w grudniu przeszedł operację kontuzjowanego stawu skokowego. Powrót do zdrowia napastnika Kolejorza potrwa co najmniej osiem tygodni.

Piłkarz przeszedł już dwa kontrole badania USG, które przyniosły bardzo dobre wieści.
- Zabieg odtworzenia struktur stawu skokowego zakończył się pełnym powodzeniem i powoli szykujemy się do rozpoczęcia rehabilitacji - tłumaczy szef sztabu medycznego Lecha Poznań dr Krzysztof Pawlaczyk cytowany przez lechpoznan.pl.

Robak do rozpoczęcia rehabilitacji wciąż jest unieruchomiony i nie może wstawać z łóżka. Według planu rehabilitacyjnego piłkarz może być gotowy do gry już w marcu. - Myślę, że realnym terminem jest okres 10-12 tygodni - podkreśla Pawlaczyk. Oznacza to, że lechita dołączy do kolegów najpóźniej w kwietniu.

32-latek nie jest jedynym piłkarzem, z którego w grudniu nie mógł skorzystać sztab szkoleniowy. Na urazy narzekali też Gergo Lovrencsics i Kebba Ceesay. Obaj jednak są obecnie na zagranicznych urlopach i do Poznania powrócą na początku przyszłego tygodnia. Wtedy też przejdą badania kontrolne, które określą, kiedy będą mogli wrócić do zajęć.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela