betclic

"Kiełb jest nieobliczalny, potrafi zagrać fenomenalnie"

Ostatnia aktualizacja: 15/10/16 19:59, Komentarzy: 1

0
1
Fot. MediaPictures.pl/Shutterstock

Kamil Biliński przed poniedziałkowym spotkaniem Śląska Wrocław z Koroną w Kielcach najbardziej obawia się ze strony gospodarzy Jacka Kiełba. 

Dwukrotni mistrzowie Polski przed wyjazdem do stolicy Województwa Świętokrzyskiego zajmują dopiero jedenaste miejsce w tabeli LOTTO Ekstraklasy z jednym punktem przewagi nad zamykającą klasyfikację Wisłą Kraków. 

- Jest bardzo nieobliczalny, potrafi zagrać fenomenalne spotkanie. Lubi grać widowiskowo, indywidualnie - komplementował Biliński rywala w rozmowie z oficjalnym serwisem Śląska Wrocław. 

- Na pewno będziemy musieli zwrócić na to uwagę, bo on zna niektóre nasze założenia, w końcu spędził w Śląsku trochę czasu. Będzie chciał pokazać, że niesłusznie z niego zrezygnowano we Wrocławiu i będzie gryźć trawę do ostatnich sił. My musimy zrobić to samo - podkreślił napastnik dwukrotnych mistrzów Polski.

- Kielce to ciężki teren, ale teraz wszystkie mecze dla nas są takie, bo bardzo potrzebujemy punktów i zwycięstw, żeby poprawić sytuację w tabeli. Jest ciasno, ale chcąc mieć trochę większy spokój musimy szukać punktów i jedziemy do Kielc po zwycięstwo - podsumował Biliński. 

(za slaskwroclaw.pl)
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Kapitan
Poncjusz
Zarejestrowany od: 343 dni
Ilość komentarzy: 7538
Oceny: +21347
Kibicuje:
Manchester United Legia Warszawa Polska
17.10.2016 / 08:35:28
Tabela do góry nogami się przestawiła. Co tu się dziedzie w tej naszej Lotto ekstraklasie?!