betclic

Kiełb: Nie ma co wracać do mojego pobytu w Śląsku

Ostatnia aktualizacja: 14/10/16 17:31, Komentarzy: 1

0
1
Fot. ASInfo (kadr z meczu Cracovii z Koroną)

- Teraz zobaczymy, czy otrząśniemy się po porażce, czy dalej będziemy w dole. Mamy swoje założenia i musimy się skupić właśnie na nich - powiedział Jacek Kiełb przed meczem ze Śląskiem Wrocław.

Ostatni ligowy mecz w wykonaniu Korony zakończył się wysoką porażką z Cracovią 0:6. Piłkarz kieleckiego klubu, Jacek Kiełb, na przedmeczowej konferencji powiedział, że w spotkaniu ze Śląskiem okaże się, czy jego drużyna otrząśnie się po porażce, czy dalej będzie w dole.

- Nie jest łatwo. Wiadomo, że była przerwa na kadrę, ale każdy chciałby szybko rozegrać kolejny mecz. Teraz zobaczymy, czy się otrząśniemy po porażce, czy dalej będziemy w dole. Mamy swoje założenia i musimy się skupić właśnie na nich. A jeśli skoncentrujemy się na czym innym, to nam ten mecz nie wyjdzie - ocenił Jacek Kiełb, cytowany przez oficjalną stronę internetową Korony Kielce.

Jacek Kiełb w przeszłości był zawodnikiem Śląska. We wrocławskim zespole grał w latach 2015-2016.

- Mecz ze Śląskiem jest dla mnie taki, jak każdy. Ale to jasne, że byłem w Śląsku. Nie chcę jednak wracać już do tej sytuacji i się w nią zagłębiać. To sprawa między mną a klubem - dodał Kiełb.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Kapitan
Poncjusz
Zarejestrowany od: 342 dni
Ilość komentarzy: 7534
Oceny: +21218
Kibicuje:
Manchester United Legia Warszawa Polska
17.10.2016 / 09:10:12
No mecz napewno bedzie z podtekstem. :)