Kiepski Piszczek, świetny Grosik - oceny Polaków

Ostatnia aktualizacja: 04/09/15 23:18, Komentarzy: 2

0
2

Polska przegrała dzisiaj z Niemcami 1:3. Serwis goal.com ocenił zawodników obu drużyn. Oto najlepsi i najgorsi piłkarze meczu.

Polska

Kamil Grosicki - 3,5 gwiazdki - najgroźniejszy ofensywny zawodnik Polski, stale sprawiający problemy defensywie niemieckiej dzięki swojej szybkości i kreatywności. Pięknie asystował przy golu Lewandowskiego, może mówić o pechu, że sam niczego nie strzelił.

Robert Lewandowski - 3 - strzelił gola dla Polski pięknym uderzeniem głową, potem dwukrotnie był bliski zdobycia bramki przed przerwą.

Łukasz Fabiański - kilka znakomitych interwencji, dobrze dyrygował obroną w swojej strefie. Mógł wybronić jedynie drugą bramkę, ale wykończenie Goetze było najwyższej klasy.

Łukasz Piszczek - 2 - nie radził sobie z Goetze i Hectorem, którzy biegali po jego stronie boiska, zmieniony jeszcze przed przerwą.

Na dwie gwiazdki ocenieni zostali jeszcze Glik i Mączyński.